REMOTE TERMINAL UNIT

 

16dio_l

8dio_l

24di_l

RTU  ( پایانه راه دور ) یک سیستم میکروپروسسوری نصب شده در محل پست ها و ایستگاه ها می باشد که تمامی اطلاعات و پارامترها را از نقاط مختلف که مورد نیاز می باشد ، جمع آوری کرده و بعد از پردازش ، آنها را به مرکز کنترل از طریق  سیستم های  مخابراتی ارسال می کند. همچنین فرمان هایی را که از مرکز کنترل به پست ها ارسال می گردد را بعد از دسته بندی به نقطه مورد نظر منتقل می کند

 

24dio_l

16dio_l

8dio_l

24di_l

16di_l

8di_l

22do_l

14do_l

6do_l

کارت های دیجیتال

گستره وسیعی از ورودی و خروجی ، از نوع پرسرعت (ترانزیستوری) تا خروجی های رله ای ، این امکان را بشما میدهد تا مجموعه کنترل از راه دورتان را بر اساس نیاز خود طراحی نمایید.کارتهای I/O مخصوص RTU ماژولار از نظر حجم ورودی / خروجی و یا روش اتصال کابلها به مدلهای بسیار متنوعی تقسیم می شوند.

 

3rtd_l

6tc_l

8aio_l

کارت های آنالوگ

كميتهاي فيزيكي در طبيعت، مانند: دما، رطوبت، فشار و يا شدت صوت كه به طور مداوم قابل تغيير هستند،كميت هاي آنالوگ يا « قياسي »ناميده مي شوند. كميتهاي آنالوگ داراي مقدار كاملاً ثابتي نيستند و در قياس قبلي و بعدي معنا پيدا مي كنند.معمولاً واژه « آنالوگ » در مقابل واژه « ديجيتال » به كار مي رود كه به كميت هايي با دو سطح پايين (صفر) و بالا (يك) اشاره دارد.