Remote Terminal Unit


RTU  ( پایانه راه دور ) یک سیستم میکروپروسسوری نصب شده در محل پست ها و ایستگاه ها می باشد که تمامی اطلاعات و پارامترها را از نقاط مختلف که مورد نیاز می باشد ، جمع آوری کرده و بعد از پردازش ، آنها را به مرکز کنترل از طریق  سیستم های  مخابراتی ارسال می کند. همچنین فرمان هایی را که از مرکز کنترل به پست ها ارسال می گردد را بعد از دسته بندی به نقطه مورد نظر منتقل می کند.

 

8dio_l

16dio_l

24dio_l

کارت های دیجیتال

گستره وسیعی از ورودی و خروجی ، از نوع پرسرعت (ترانزیستوری) تا خروجی های رله ای ، این امکان را بشما میدهد تا مجموعه کنترل از راه دورتان را بر اساس نیاز خود طراحی نمایید.کارتهای I/O مخصوص RTU ماژولار از نظر حجم ورودی / خروجی و یا روش اتصال کابلها به مدلهای بسیار متنوعی تقسیم می شوند.

 

8aio_l

6tc_l

3rtd_l

کارت های آنالوگ

كميتهاي فيزيكي در طبيعت، مانند: دما، رطوبت، فشار و يا شدت صوت كه به طور مداوم قابل تغيير هستند،كميت هاي آنالوگ يا « قياسي »ناميده مي شوند. كميتهاي آنالوگ داراي مقدار كاملاً ثابتي نيستند و در قياس قبلي و بعدي معنا پيدا مي كنند.معمولاً واژه « آنالوگ » در مقابل واژه « ديجيتال » به كار مي رود كه به كميت هايي با دو سطح پايين (صفر) و بالا (يك) اشاره دارد.