شرکت مهندسی توسعه انرژی نوین

   شرکت دانش بنیان توسعه انرژی نوین در سال 1391 با هدف طراحی و ساخت تجهیزات و نرم افزارهای مورد نیاز صنایع در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی در یزد به شماره 13501 به ثبت رسیده است.این شرکت از همان ابتدا با هدف ایجاد سازمانی تحقیقاتی و تولیدی جهت تبدیل ایده ها به محصولات تجاری در زمینه سیستمهای مورد نیاز صنعت برق، گاز و آب به خصوص مانیتورینگ و اسکادا فعالیت خود را آغاز نمود و در زمانی کمتر از دو سال دستگاه RTU را که سالها در حد یک ایده و نیاز وزارتخانه های نیرو و نفت بود، به محصول تجاری تبدیل نمود. اين شركت در زمينه طراحي و توليد اين دستگاه داراي پروانه بهره برداری از وزارت صنايع به شماره 60237 مي باشد.
    شرکت توسعه انرژی نوین در حال حاضر با بهره گيری از بخش های بازرگانی ، مالی و اداری ، تحقیق و توسعه نرم افزار ، تحقیق و توسعه الکترونیک ، کیفیت (QA/QC) ، تحقیق و توسعه بازار و پشتیبانی و خدمات پس از فروش و بیش از 25 نفر پرسنل و کارشناس فني مشغول به فعالیت مي باشد.
اين شرکت با تکیه بر شعار سازمانی تحقق باور ایرانی و استفاد‌ه از آخرين د‌ستاورد‌هاي تكنولوژي و روش‌هاي مد‌رن مهند‌سي ، ارائه محصولات با کیفیت و خدمـات پس از فروش مناسب به مشتریان را سر‌لوحـه‌ فعاليـت‌هاي خـود قرار داد‌ه اسـت. همچنین در پي موفقيـت‌هاي قابل توجه در زميـنه‌هاي طراحی و پياد‌ه‌سازی سيستم‌ها‌ي نرم‌افزاري و سخت‌افزاري اقـد‌ام به ارائه محـصولات و خد‌مـات ، در سطح وسيعي نموده است. ارائه محصولات و خدماتی منطبق با استانداردهاي جهاني و بومي شده با در نظر گرفتن شرايط و نيازهاي داخلي کشور از اهداف كليدي اين شركت است.

   بخش نرم‌افزار شرکت توسعه انرژی نوین با در اختیار داشتن کارشناسان مجرب و حرفه‌ای در زمینه تحلیل سیستم‌ها ،طراحی، برنامه‌نویسی و پیاده‌ سازی نرم‌افزارها با به‌ روز نگاه ‌داشتن دانش فنی خود و استفاده از جدیدترین و کارآمدترین ابزارهای برنامه ‌نویسی روز دنیا، همواره در راستای تولید محصولات رقابتی و با کیفیت بسیار بالا هستند.
    شرکت توسعه انرژی نوین مصمم بر این باور است که محصولات خود را با بهترین کیفیت در کوتاه ترین زمان اجرا نموده و با مناسب ترین قیمت به نحوی عرضه نمایدکه متضمن تعالی صنایع کشور و احراز موقعیت فنی خود در سطح رقابت های خارجی باشد. همچنین با تکیه بر بیش از 2 سال تجربه در پشتیبانی و خدمات پس از فروش بسیار موفق ، ارائه خدماتی بسیار متفاوت در سطح استانداردهای جهانی را هدف قرار داده ایم.

مجوز ها و گواهی نامه ها