Modem

 

4g_l-full

edge_l-full

gprs_l-full

tru_l-full

dsl_l-600dar6002

HTL- 4G Modem

دستگاه‌ HTL- 4G Modem  جهت انتقال اطلاعات به صورت بی‌وقفه بر روی شبکه‌های مخابراتی  3Gو 4Gساخته شده‌است. این دستگاه‌ قابلیت انتقال اطلاعات تجهیزات سریال و اترنت را داراست و این کار را از طریق برقراری ارتباط  VPN نیز می تواند انجام دهد. این دستگاه دارای یک پورت سریالRS-232  و یک پورت اترنت است.در این ماژول از تکنولوژی منحصر به فردی استفاده شده است که به طور خودکار قطعی ارتباط مخابراتی را تشخیص داده و بلافاصله برای بازگشت دستگاه به شبکه اقدام می‌کند. این تکنولوژی ارتباط بی وقفه مخابراتی را تضمین می‌نماید.این دستگاه قابلیت کار در رنج دمایی وسیع (:  -30تا +70) در شرایط سخت آب و هوایی را داراست.

HTL- EDGE Modem

دستگاه‌ HTL- EDGE Modem  جهت انتقال اطلاعات به صورت بی‌وقفه بر روی شبکه‌های مخابراتی GPRSو EDGE ساخته شده‌است.  این دستگاه‌ قابلیت انتقال اطلاعات تجهیزات سریال و اترنت را داراست و این کار را از طریق برقراری ارتباط  VPN نیز می تواند انجام دهد. این دستگاه دارای یک پورت سریالRS-232  و یک پورت اترنت است. در این ماژول از تکنولوژی منحصر به فردی استفاده شده است که به طور خودکار قطعی ارتباط مخابراتی را تشخیص داده و بلافاصله برای بازگشت دستگاه به شبکه اقدام می‌کند. این تکنولوژی ارتباط بی وقفه مخابراتی را تضمین می‌نماید. این دستگاه قابلیت کار در رنج دمایی وسیع (:  -30تا +70) در شرایط سخت آب و هوایی را داراست.

HTL- GPRS Modem

دستگاه‌ HTL- GPRS Modem  جهت انتقال اطلاعات به صورت بی‌وقفه بر روی شبکه‌های مخابراتی GPRSو  EDGEساخته شده‌است.  این دستگاه‌ قابلیت انتقال اطلاعات تجهیزات سریال و اترنت را داراست و این کار را از طریق برقراری ارتباط  VPN نیز می تواند انجام دهد.این دستگاه دارای یک پورت سریال RS-232 میباشد. وجود 2خروجی رله بر روی دستگاه می تواند مهندسین سایت را از وجود آلارم با خبر سازد. همچنین دو ورودی دیجیتال امکان اتصال سنسورها و دستگاه های IO را به مودم فراهم می سازد. در این ماژول از تکنولوژی منحصر به فردی استفاده شده است که به طور خودکار قطعی ارتباط مخابراتی را تشخیص داده و بلافاصله برای بازگشت دستگاه به شبکه اقدام می‌کند. این تکنولوژی ارتباط بی وقفه مخابراتی را تضمین می‌نماید. این دستگاه قابلیت کار در رنج دمایی وسیع (:  -30تا +70) در شرایط سخت آب و هوایی را داراست.

HTL- RTU Modem

HTL- RTU Modem یک کارت برای ذخیره و مانیتورینگ اطلاعات بصورت بی سیم است. این ماژول می تواند در پروژه های اتوماسیون، مانیتورینگ و کنترل صنعتی SCADA مورد استفاده قرار گیرد و بصورت منفرد و یا بعنوان یک گره (Node) از شبکه بکار گرفته شود.این کارت دارای یک مودم GSM/GPRS است که بدون هیچ گونه برنامه نویسی اضافی می توان با آن از طریق SMS، ایمیل و یا Point-to-Point ارتباط برقرار کرد و ارسال و دریافت فرمان (Command)، مقادیراندازه گیری شده وآلارم ها را انجام داد.وجود 2خروجی رله بر روی دستگاه می تواند مهندسین سایت را از وجود آلارم با خبر سازد. همچنین دو ورودی دیجیتال امکان اتصال سنسورها و دستگاه های IO را به مودم فراهم می سازد.این ماژول پروتکل های ارتباطیModbus RTU(Master/Slave),CANOpen,DNP3.0,IEC61850,IEC60870-5-101/103/104مورد نیاز پروژه های تله متری و اسکادا پشتیبانی می نماید.در این ماژول از تکنولوژی منحصر به فردی استفاده شده است که به طور خودکار قطعی ارتباط مخابراتی را تشخیص داده و بلافاصله برای بازگشت دستگاه به شبکه اقدام می‌کند. این تکنولوژی ارتباط بی وقفه مخابراتی را تضمین می‌نماید.این دستگاه قابلیت کار در رنج دمایی وسیع (:  -30تا +70) در شرایط سخت آب و هوایی را داراست.

HTL- DSL Modem

قابلیت برقراری ارتباط با تمامی شرکت های ارائه دهنده سرویس های  ADSL و  ADSL2 وایرلس سری N با سرعت ۳۰۰ Mbps دارای 2 پورت LAN دارای فایروال قدرتمند مسافت ارسال دیتا برای فضاهای بسته تا ۱۰۰متر